فرم ارزیابی مهاجرتی

  1. تکمیل بخش های ضروری مشخص شده در فرم زیر الزامی است و در صورت عدم تکمیل فرم حضرتعالی با موفقیت ارسال نمی گردد.
  2. اطلاعات فرم تکمیل شده حضرتعالی محرمانه می باشد و توسط مشاورین رسمی مهاجرت کانادا که همکار با گروه ما هستند بررسی و ارزیابی می شود.
  3. لطفا جهت ارزیابی دقیق شرایط حضرتعالی و ارایه بهترین پیشنهادات و توصیه های مهاجرتی فرم زیر را بصورت دقیق تکمیل نمایید.
  4. با توجه به حدود 12 ساعت اختلاف ساعت ایران با ونکوور کانادا ، ساعات مشاوره شب ها از 9 شب الی 5 بامداد به وقت ایران روزهای دوشنبه الی شنبه می باشد.
  5. مشاوره از طریق تماس واتس آپ می باشد و زمان مشاوره 30 دقیقه است و روز و ساعت مشاوره از طریق ایمیل یا واتس آپ به حضرتعالی اعلام خواهد گردید، لطفا ایمیل و شماره واتس آپ خود را دقیق بنویسید.
  6. هزینه ارزیابی اولیه رایگان است ولی مشاوره با مشاورین رسمی مهاجرت در کانادا شامل 500.000 تومان هزینه می باشد که CIS Group تخفیف ویژه  50% برای شما در نظر خواهد گرفت و هزینه پرداختی شما بابت مشاوره  250.000 تومان خواهد بود.
  7. با توجه به ارایه تخفیف ویژه CIS Group برای مشاوره ، درخواست ها برای مشاوره با ” مشاورین رسمی مهاجرت “ بسیار زیاد و پُر ترافیک است و معمولا وقت مشاوره 7-1 روز آینده تعیین می گردد.
  8. لطفا پس از تکمیل فرم مشاوره ، نام و نام خانوادگی خود را به شماره واتس آپ 17788462445+ ، بنویسید و اعلام بفرمایید که فرم را تکمیل کرده اید، تا در اسرع وقت برای شما وقت مشاوره تعیین گردد.
با تشکر و کمال احترام CIS Group

 

[gravityform id=”7″ title=”true” description=”true”]
Rate this page
فهرست
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید